HAKKIMIZDA

1982 yılında kurulan firmamız 1989 yılından bu yana  tamamen  merdiven üretmeye ve bu sektörde kendini yenilemeye devam etmektedir. Avrupa Standartları ve kalitesinde  Türkiye’deki konut ve işyerlerinin özellikleri ile müşteri istekleri doğrultusunda çeşitli seçeneklerde merdivenler üretmekteyiz.

Modüler ahşap merdivenlerimizle konutların en zor merdiven problemlerini rahatlıkla çözebilmekteyiz. Dar alana sahip küçük mekânlarda en az yer kaplayan Dar Alan Ahşap Merdivenler ile  sizleri üst katlara çıkarıyoruz. Çeliği ahşap ile kaplayıp, çeliğin gücünü ve ahşabın sıcaklığını taşıyan ahşap merdivenlerimiz evinizin nadide bir mobilyası görünümünde merdiven görevini yerine getirecektir.

Yine Omurgalı Ahşap Merdivenlerimizle özellikle iş yerlerinde esnemeyen, çok sağlam, basamak çizilmesi bahis konusu olmayan merdivenlerle güvenli bir şekilde üst katlara çıkıyorsunuz.
15 basamaklı ahşap merdivenlerimizde dahi destek direği ve duvara ankraj gereksinimi duymadan montaj yapabilmekteyiz. Ahşap merdivenlerimizin sağlamlığından dolayı 160 cm’ye kadar basamak uzunlukları ile özellikle işyerlerinde sizleri emniyetli bir şekilde üst katlara taşıyoruz.

Üretmiş olduğumuz ahşap merdiven basamakları çizilmeye dayanıklı olup bakım gerektirmeden uzun yıllar kullanılabilir.

Türkiye’de halen merdiven sorunları betonarme çözümler sunularak üretilmektedir. Bu durum lüzumsuz yer kaybı, estetik olmayan görünümler gibi sorunları yaşamanıza sebep olmaktadır.
Egemen Ahşap Merdiven ürettiği ahşap merdivenler ile  bu sorunları size yaşatmadan  yaşam alanlarınızdan yer kazandırıp günümüze kadar sizlerin güvenini kazanarak gelmiştir.

Siz evinizde merdiven için gereken boşluğu bırakın. Biz evinize değer katacak merdiven üretelim... Çünkü Merdiven Bizim İşimiz. 

Egemen Ahşap Merdiven
2011 © EGEMEN MERDİVEN